Výzdoba slávnostných priestorov

Výzdoba slávnostných priestorov odzrkadľuje vaše túžby, sny a vytvorí aj z obyčajného miesta honosné a krásne miesto. Spestrí a osvieži celú sálu. Ponúkame vám veľké množstvo rôznych farebných a dizajnových prevedení, ktoré pripravíme presne podľa vašich predstáv. Pri každej spoločenskej udalosti, či už je to svadba, oslava narodenín, stužková, firemný večierok, recepcie, bankety je potrebné zladiť všetky detaily od kvetinovej výzdoby až po prestieranie stolov.  Ak potrebujete poradiť, nemáte jasnú predstavu alebo si nie ste istý kombináciami farieb, sme tu pre vás. Ochotne s vami prediskutujeme všetky detaily a predstavíme vám naše návrhy.
Ak máte záujem o naše služby, kontaktuje nás mailom, telefonicky či už osobne a dohodneme si stretnutie alebo budeme komunikovať prostredníctvom mailu. Sme otvorení všetkému novému a pevne veríme, že budete s nami spokojní.
Vo fotogalérii nájdete primárne svadobné výzdoby, ktoré sme pripravovali v pôvabnom zámočku Château Mignon.
Nechýbajú nám aj skúsenosti z rôznych sál, kultúrnych domov, či iných reštaurácií, ktoré sme dokázali pretvoriť na rozprávkové miesta.